30pcs Original SRD-24VDC-SL-C T73 24V 10A 5pin DC Power Relay PCB Type
flash sale iconLimited Time Sale
Until the end
09
quantity
Product details
Category
relaysolid-state-relaysMore Options for the Relay SRD-05VDC-SL-A T73 5V 10A 4pin SLA-12VDC-SL-C T90 12V 30A 6pin SMIH-12VDC-SL-A 14FH 12V 6pin SMIH-12VDC-SL-C 14FH 8pin SRS-05VDC-SL 4100 5V 6pinSRD-12VDC-SL-A T73 12V 10A 4pinSRA-05VDC-CL T74 5V 20A 5pinSRD-24VDC-SL-A T73 24V 10A 4pinSMIH-05VDC-SL-A 14FH 5V 6pin SRA-24VDC-CL T74 24V 20A 5pin SMIH-24VDC-SL-A 14FH 24V 6pinSRA-12VDC-CL T74 12V 20A 5pinSLA-12VDC-SL-A T90 12V 4pinSLA-05VDC-SL-A T90 5V 30A 4pinSRS-12VDC-SL 4100 12V 6pinSRD-12VDC-SL-C T73 12V 10A 5pinSRD-05VDC-SL-C T73 5V 10A 5Feet SLA-24VDC-SL-C T90 24V 30A 6pin SRD-24VDC-SL-C T73 24V 10A 5pinSLA-24VDC-SL-A T90 24V 30A 4pinSMIH-05VDC-SL-C 14FH 5V 8pin